• Головна
  • Новини
  • Михайло Цимбалюк розкритикував закон, який дозволяє будувати дороги, а не фінансувати армію

24.09.2022, 12:57

Михайло Цимбалюк розкритикував закон, який дозволяє будувати дороги, а не фінансувати армію

Верховна Рада підтримала в цілому законопроєкт №7669, яким кошти із дорожнього фонду повертаються на будівництво доріг в умовах війни.

Команда «Батьківщини» голосувала проти. Чому – розповів народний депутат Михайло Цимбалюк.

– Ми з фракцією робили спроби удосконалити цей законопроєкт до другого читання, щоб все-таки кошти бюджету воюючої держави були спрямовані найперше на сектор оборони. На жаль, наші правки не були враховані. Якщо гроші є зайві, то тоді їх можна було б спрямувати на відновлення тієї інфраструктури, яку було знищено під час бойових дій. Теж таку правку не підтримали. Ми вважаємо що внесення змін в бюджет воюючої держави, що стосується дорожнього фонду, можна було спрямувати на відновлення житла тих громадян, які будуть взимку жити в багатоповерхових будинках без дахів. На жаль, і цю пропозицію не було враховано, – зазначив Михайло Цимбалюк.  

Він нагадав колегам, що за кожну копійку, яка використовується з бюджету в період воєнного стану, потрібно буде звітувати перед суспільством.

– Це ті кошти дорожнього фонду, які могли бути спрямовані на покращення матеріально-технічної бази наших військових. Наступає осінньо-зимовий період. Чи всі військові забезпечені теплим одягом? Наскільки мені відомо, то на сьогодні закуплено тільки на 300 тисяч особового складу,  додав Михайло Цимбалюк.  

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: