• Головна
  • Новини
  • Михайло Цимбалюк: Україна у питанні миру має повернутися до Будапештського меморандуму

15.02.2022, 09:23

Михайло Цимбалюк: Україна у питанні миру має повернутися до Будапештського меморандуму

Президент країни-агресора підвищує ставки, аби за допомогою міжнародної спільноти спонукати українську владу піти на реалізацію Мінських угод.

Про це в ефірі телеканалу «Еспресо» повідомив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, - повідомила пресслужба партії.

За словами політика, президент Російської Федерації розуміє, що в разі наступу буде серйозний опір, адже українська армія вже не та, що була у 2014 році.

«Нарешті міжнародна спільнота на справах усвідомила, що «глибоке занепокоєння» – це вчорашній підхід. Ми вдячні, що нарешті нам постачають зброю. Також те, що США посилили Румунію та Польщу особовим складом – це добре, але для європейської безпеки, не для української. Тому ми маємо чітко зрозуміти, що крім українця, ніхто нашу землю не боронитиме», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Народний депутат України зазначив, що нині, як ніколи, має стати зрозумілим – Нормандський формат вичерпав себе, це – глухий кут.

«Саме час, аби США, як одні з підписантів гарантів безпеки України поверталися до консультацій, як вказано в Будапештському меморандумі», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: