• Головна
 • Новини
 • Міноборони переписало проєкт наказу про “штрафи за вогонь у відповідь”

25.09.2020, 17:11

Міноборони переписало проєкт наказу про “штрафи за вогонь у відповідь”

Представники Міноборони на засіданні Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки запевнили, що проєкт наказу №330, який нібито запроваджує штрафи для військових на Донбасі за відкриття вогню у відповідь і який викликав резонанс, наразі відкоригований.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це журналістам повідомила заступник голови комітету Мар'яна Безугла (фракція партії "Слуга народу") після засідання, що проходило 25 вересня у закритому режимі.

"Його (наказу №330 - ред.) не існує. Тобто, то був проєкт, ми теж мали застереження щодо нього, він не був зовсім коректним. Там переробили зовсім інший наказ. Ідея була закладена цілком зрозуміла, тим не менш, сформульована, особливо в чернетці, яка потрапила на загал, некоретно, і комітет у цьому одностайний... Те, що було зроблено некоректно, виправлено, представники Міністерства оборони доповіли... Відповідно зараз ситуація скоригована", - зазначила Безугла.

За її словами, на засіданні парламентарії висловили застереження, щоб надалі Міністерство оборони обов'язково радилось із профільним комітетом щодо будь-яких рішень, "які є глобальними і впливають на сприйняття громадян", щоб не було помилок навіть на етапі проєктування тих чи інших рішень.

Нагадаємо, 18 вересня журналіст Юрій Бутусов оприлюднив інформацію, що Міністерство оборони видало наказ №330, який нібито запроваджує штрафи для українських військових на Донбасі за відкриття вогню у відповідь. За його словами, цей наказ передбачає додаткову премію для військових на фронті, але якщо військовик допускає правопорушення, то його штрафуватимуть і премію скорочуватимуть.

Згодом у Міноборони спростували цю інформацію і заявили, що «наказ №330» ще не виданий.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Де вони взяли ці маєтки?

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: