• Головна
  • Новини
  • Мешканця Хмельниччини засудили за передачу ворогу координатів військових частин

22.11.2023, 20:16

Мешканця Хмельниччини засудили за передачу ворогу координатів військових частин

Мешканець Хмельниччини спілкувався за допомогою месенджера із представником ФСБ, який бере участь у війні проти України й збирає інформацію про військових. Він запропонував грошову винагороду за передачу важливої інформації. За це чоловік отримав 15 років позбавлення волі

Про це йдеться на порталі Судова влада України.

У квітні 2022 року обвинувачений передав ворогу координати дислокації ряду місцевих військових частин та резервуарів для зберігання паливно-мастильних матеріалів. Також надіслав фотозображення власноручно виконаної рукописної схеми плану наступу збройних сил російської федерації на Хмельницький та найвигідніший маршрут їх руху при здійсненні наступу.   

Крім того, у травні 2022 року чоловік продовжив свою злочинну діяльність й, отримавши чергове завдання, з салону власного автомобіля відзняв периметри двох військових частин, контрольно-пропускні пункти, стоянку автомобілів, особовий склад, який несе військову службу в добовому наряді. Відео переслав представнику Росії. Цього ж місяця обвинувачений передавав ФСБ відомості про пересування залізницею потягу зі зброєю, а також докладну інформацію про сам шляхопровід, окрім того зафіксував та передав ворогу відео і фото конструкцію автомобільного моста, а також прилеглу місцевість.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: