• Головна
  • Новини
  • Мешканця Калуша судитимуть за збут вибухівки та психотропних речовин

08.12.2025, 14:19

Мешканця Калуша судитимуть за збут вибухівки та психотропних речовин

Калуська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо 41-річного мешканця Калуша, якого підозрюють у незаконному поводженні з вибуховими пристроями та збуті психотропних речовин. Йому інкримінують злочини, передбачені ч. 1 ст. 263 та ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, у липні 2025 року чоловік незаконно придбав корпус ручної гранати Ф-1 та запал УЗРГМ-2, які зберігав у власному помешканні. Згодом він продав ці вибухові предмети іншій особі. Експерти встановили, що граната та запал є складовими бойового припасу.

Окрім того, у вересні 2025 року чоловік за грошову винагороду збув особливо небезпечну психотропну речовину PVP загальною масою 1,2350 грама.

Прокуратура нагадує, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її провину не буде доведено у встановленому законом порядку та підтверджено обвинувальним вироком суду.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Михайло Цимбалюк

Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: