• Головна
  • Новини
  • Мешканці Львівщини під час земляних робіт виявляють застарілі боєприпаси

25.03.2023, 10:44

Мешканці Львівщини під час земляних робіт виявляють застарілі боєприпаси

У п’ятницю, 24 березня, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що поблизу села Синьків Червоноградського району під час земляних робіт в полі, на відстані 3 км від житлових будинків виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів II Світової війни.

Цього ж дня, надійшло повідомлення, що в селі Ваньовичі Самбірського району під час земляних робіт в саду, на відстані 10 м від житлового будинку виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів II Світової війни.

По фактам виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та їх знищення.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує: у разі виявлення боєприпасів або речей, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку Службу порятунку "101".

Категорично забороняється:

• брати боєприпас до рук, наносити удари, робити спроби розібрати; 

• переносити або перекатувати з місця на місце; 

• кидати боєприпаси у вогнище або розводити над ними полум’я; 

• збирати та здавати застарілі боєприпаси, як металобрухт.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Білий прапор для росії повинен бути на полі бою, а не на Олімпіаді

Михайло Цимбалюк

Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

Василь Чорний

Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: