Мер Варшави Рафал Тшасковський з огляду на складну епідеміологічну ситуацію заборонив націоналістичним силам проводити у День незалежності Польщі, 11 листопада, "Марш незалежності".
Про це мер столиці Польщі написав у Твіттері.
“У зв’язку з негативним рішення санепіду не даю згоду на організацію 11 листопада ініційованого Маршу незалежності. Рішення санітарної інспекції, про яке також просив воєвода, вказує на складну епідеміологічну ситуацію у зв’язку з коронавірусом, особливо у Варшаві і в Мазовецькому воєводстві”, - написав Тшасковський.
В іншому дописі мер Варшави зазначив, що він не може заборонити демонстрації проти абортів у Варшаві, оскільки вони мають характер спонтанних зібрань. За його словами, заборонити ці демонстрації може лише поліція.
Глава польського уряду Матеуш Моравецький раніше також закликав організаторів Маршу незалежності утриматися від його проведення.
Реагуючи на рішення Тшасковського, один з організаторів Маршу незалежності Роберт Бонкевич написав у Твіттері, що у такому випадку Марш незалежності також буде проведено “спонтанно”.
Як відомо, з 22 жовтня у Польщі тривають масові протести проти рішення Конституційного трибуналу щодо обмеження абортів у країні. 30 жовтня у Варшаві був проведений наймасштабніший марш проти заборони абортів, в якому взяли участь до 100 тис. людей. Одним з його учасників був також і мер Варшави Тшасковський.
Станом на 5 листопада вся Польща перебуває у "червоній" зоні з жорсткими обмеженнями, зокрема забороною масових зібрань більш як п’яти осіб.
За минулу добу у Польщі зафіксовано 27 086 випадків інфікування коронавірусом, померли 445 осіб. Це є найвищим показником смертності від початку пандемії COVID-19.
За темою
- На території Польщі правоохоронці затримали журналістів з Волині, які знімали торгівлю країни з Росією
13.03.2024, 16:55
- У Польщі назвали умову постачання зброї Україні
25.09.2023, 14:20
- Польща підтримуватиме Україну до останнього дня боротьби – Дуда
23.08.2022, 15:23
- Польща заборонила імпорт російського вугілля
29.03.2022, 21:47
- Польща вишле десятки російських дипломатів за шпигунство
23.03.2022, 12:59
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
Франківські хірурги видалили уламок біля сонної артерії бійця
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні