24.11.2022, 11:37

Мер Львова зустрівся з Президентом Франції

Під час 104-го Конгресу мерів та президентів агломерацій Франції мер Львова Андрій Садовий зустрівся з Президентом Франції Емануелем Макроном та обговорив питання підтримки та співпраці в умовах війни.

"Спільно з мерами українських міст мали нагоду зустрітись з Президентом Франції Емануелем Макроном. Говорили про підтримку наших громад в критичних умовах російського терору: альтернативні системи електрогенерації, а також про лікування і реабілітацію поранених. Окрема подяка за зустріч радниці Президента Ізабелі Дюмон. Пані Дюмон свого часу була Послом Франції в Україні і добре знає нас. Знає, що не здамося, і що варто нас підтримувати. Тема підтримки України й опору російському терористичному тиску на Європу була однією з топових на щорічному конгресі французьких муніципалітетів. Дякую французьким колегам за нагоду виступити перед цим поважним зібранням", – зазначив міський голова Львова.

Нагадаємо, в межах цього візиту Андрій Садовий і мер Канн Давид Ліснард домовились про те, що відтепер Львів і Канни є містами-побратимами.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: