04.05.2025, 09:17
Масована атака дронів та «Градів»: Росія завдала ударів по Києву, Черкасам, Харківщині й Дніпропетровщині
У ніч на 4 травня російські війська вчинили чергову масштабну повітряну атаку по мирних містах України, застосувавши ударні дрони типу «Шахед» та реактивні системи залпового вогню «Град».
В результаті обстрілів є поранені, зафіксовані численні руйнування житлових і промислових об’єктів.
Київ:
У столиці безпілотники вразили три райони — Оболонський, Святошинський та Шевченківський. На Оболоні зайнялася квартира на останньому поверсі 12-поверхового будинку, полум’я перекинулося на дах. В іншому місці згоріли сім автомобілів біля житлового будинку. У Святошинському районі горіли три приватні будинки. У Шевченківському — пошкоджено дерево, електроопору та дорожнє покриття під залізничним мостом. За даними ДСНС, постраждали 11 осіб, серед яких двоє дітей.
Черкаси:
У місті після дронової атаки виникло п’ять пожеж — горіли житлові квартири, дачний будинок, склад і суха рослинність. Постраждала одна людина. Найбільших пошкоджень зазнав гуртожиток — зруйновано дві квартири, у кількох інших вибиті вікна. У ліквідації наслідків брали участь 101 рятувальник і 26 одиниць техніки.
Харківщина:
В Ізюмі дрон влучив у поштове відділення — будівля вигоріла на площі 500 кв. м. Також загорілися дрова та балкон багатоповерхівки. У селі Левківка постраждав навчальний заклад, склад і сільська рада. За попередньою інформацією, обійшлося без жертв.
Дніпропетровщина:
По Нікополю ворог випустив 40 снарядів із РСЗВ «Град». Пошкоджено три підприємства, два багатоповерхових і два приватних будинки. У Дніпровському районі через удар «Шахеда» сталася пожежа на сільгосппідприємстві. У Новопавлівській громаді поранено двох поліцейських. FPV-дрони та артилерія застосовувалися також по Марганецькій та Покровській громадах. Сили ППО збили над областю три дрони.
За темою
- Бійці ГУР вистежили ворожий "Тріумф" у Криму: спалили пускову та РЛС
27.07.2026, 10:12
- ППО знешкодила 123 дрони, але є влучання на 10 локаціях
27.07.2026, 09:47
- ООН спрямовує $358 млн на зимову допомогу для 2,1 млн українців
26.07.2026, 22:24
- Пошкоджене внаслідок російського удару судно Golden Leo почало тонути біля Одеси
26.07.2026, 21:00
- Журналісти з’ясували, де може жити Янукович у Росії та яке ім’я використовує
26.07.2026, 20:48
Суспільство
ТОП
У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
На Львівщині чоловік стріляв у бік Audi: суд призначив 4 роки ув’язнення
У Львові через обрив пантографа зупинився трамвай
Біля Львова автомобіль збив 64-річного велосипедиста: чоловіка госпіталізували
Внаслідок ДТП на Львівщині загинув 22-річний мотоцикліст
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні