02.04.2020, 18:55

МАГАТЕ відправило до України партію гумдопомоги

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) відправить першу партію обладнання для виявлення коронавірусу до понад 40 країн світу, серед яких є й Україна.

Про це йдеться в заяві на сайті організації.

Десятки лабораторій в Африці, Азії, Європі, Латинській Америці і Карибському басейні отримають діагностичні машини і набори, реагенти і лабораторні витратні матеріали для прискорення національного тестування.

Вони також отримають матеріали для забезпечення біобезпеки, такі як засоби індивідуального захисту і лабораторні шафи для безпечного аналізу зібраних зразків.

Разом з тим, українське посольство в Нідерландах на своїй сторінці в Facebook повідомило, що обладнання також отримає Україна.

«Зупинити пандемію коронавірусу - в загальних інтересах людства. Ми раді бачити фінансовий внесок Нідерландів до проєкту розподілу кількісних тестів на COVID-19 через МАГАТЕ. Це дозволить провести швидке тестування в Україні», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, МАГАТЕ використовує власні ресурси й бюджетне фінансування для надзвичайної допомоги. Держави-члени оголосили про виділення позабюджетних фінансових внесків до МАГАТЕ на суму понад 9,5 млн євро, включаючи 6 млн доларів від Сполучених Штатів, і 5 млн доларів від Канади та 500 000 євро від Нідерландів.

Слово і діло

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Богдан Рабешко

  Візовий центр на Джерельній - люди не можуть отримати ні віз, ні паспортів

  Михайло Цимбалюк

  Проект LIFT – це пошук ефективних чи насмішка з наївних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: