• Львів'янка Алла Черкасова: «Неймовірно щаслива, що привезу синові обіцяну олімпійську медаль»

04.08.2021, 08:32

Українка львів'янка Алла Черкасова виборола бронзову нагороду Ігор ХХХІІ Олімпіади, здолавши Олімпійську чемпіонку Ріо-2016 Сару Досьо.

Як розповіла новоспечена медалістка, до олімпійської нагороди вона йшла довгих 10 років, підкорюючи п’єдестали чемпіонатів Європи та світу. Але у Токіо вона мала особливу мотивацію:  «Неймовірно щаслива, що привезу синові обіцяну олімпійську медаль. За свій великий спортивний вік так багато людей, які були поруч у різні періоди й допомагали хто словом, хто справою. Вдячна всій Україні та Богові за цю нагороду. Було складно налаштуватися, та я була готова боротися, адже розуміла, що це, можливо останні шість хвилин у моїй кар'єрі». (НОК України та олімпійська команда).

Додамо, що учора, 3 серпня, Алла Черкасова зустрілась у бронзовому фіналі з японкою Сара Досьо у ваговій категорії до 68 кг і впевнено здолала її із рахунком 2:0.

Нагадаємо, у ваговій категорії до 68 кг Алла перемогла полячку Агнежку Кордус Вещєк (1/8 фіналу) та німкеню Анну Шел (1/4 фіналу). На жаль, позавчора у півфіналі львів’янка поступилась американці Тамірі Менса-Сток, однак сьогодні виборола третє місце Олімпіади-2020.

Додамо, борчиня Алла Черкасова виборола до скарбнички української збірної сьому нагороду Олімпійських ігор.