• Головна
  • Новини
  • Львів’янина засудили до 3 років тюрми за пересилання метадону, замаскованого у дитячому одязі

03.07.2026, 16:20

Львів’янина засудили до 3 років тюрми за пересилання метадону, замаскованого у дитячому одязі

34-річного мешканця Львова засудили до трьох років позбавлення волі за незаконний обіг наркотичних засобів. Чоловік пересилав метадон поштою, ховаючи його серед дитячих речей, повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

За даними слідства, наркотичні засоби він замовляв через месенджер Telegram і отримував у пунктах видачі посилок у Львові. Для маскування заборонених речовин чоловік фасував метадон у зіп-пакети та ретельно загортав їх у дитячий одяг.

Правоохоронці встановили, що він встиг відправити щонайменше дві посилки із наркотиком загальною масою понад 1,3 грама до Полтави. Ще одну партію відправити не вдалося — чоловіка затримали.

Під час обшуку у нього вилучили 28 підготовлених пакунків із дозами метадону, також замаскованих у дитячі речі.

Суд визнав львів’янина винним у повторному незаконному придбанні, зберіганні та збуті наркотичних засобів. Окрім тюремного строку, йому також призначили конфіскацію майна.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Богдан Козійчук

    ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: