• Львів'янин – чемпіон Європи U24 з сучасного п'ятиборства

19.11.2022, 19:56

Львів'янин – чемпіон Європи U24 з сучасного п'ятиборства

На чемпіонаті Європи з сучасного п'ятиборства серед молоді віком до 24 років львів'янин Юрій Ковальчук здобув золоту медаль в суперництві із 17-ма іншими фіналістами

Про це повідомляє відділення НОК України у Львівській області.

В польському місті Зелена Гура триває чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства серед молоді віком до 24 років. Сьогодні, 19 листопада, в індивідуальному фіналі серед чоловіків 20-річний львів'янин Юрій Ковальчук здобув золоту медаль в суперництві із 17-ма іншими фіналістами.

"В сумі талант зі Львова, якого тренують Віталій Тарнакін, Олег Фіалкович, Андрій Ковальчук та Андрій Орліковський, набрав 1517 очок і випередив на 3 і 9 очок двох німецьких атлетів, які стали срібним і бронзовим призерами. У фіналі також змагався киянин Владислав Чекан. Із 1468 очками він замкнув чільну десятку", – розповідають у Відділенні.

Варто зауважити, що в тому ж польському місті минулого місяця майстер спорту України міжнародного класу Юрій Ковальчук став четвертим на юніорському чемпіонаті світу.