• Головна
  • Новини
  • Львів’яни створили онлайн-мапу закладів, де є генератори та укриття

23.11.2022, 18:15

Львів’яни створили онлайн-мапу закладів, де є генератори та укриття

Львівське маркетингове агентство Stroom Digital створило інтерактивну карту закладів Львова, де можна зарядити гаджети, якщо вдома чи офісі немає електроенергії. Також на ній є заклади, які працюють під час повітряної тривоги в укритті.

Ініціативу розробників підтримала мерія, поширивши анкети серед підприємців та зібравши інформацію щодо роботи АЗС, супермаркетів, готелів, ресторанів, аптек та інших громадських закладів, коли немає електроенергії. Також планують розробити спеціальні наклейки-ознакування для закладів, які "несуть" світло.

Переглянути карту можна онлайн за посиланням: https://cutt.ly/UM1WJQh  

"У цій карті ми збираємо львівські заклади харчування, магазини, банки, АЗС та аптеки, які мають генератор. А заодно ті, які мають укриття та працюють в часі повітряної тривоги. За цим принципом ми й поділили локації за категоріями, щоб всі львів'яни знали, де шукати струм", – розповідають розробники.

Також мешканців просять надсилати свої ідеї та зауваження, щоб вдосконалювати карту, на електронну пошту hello@stroom.digital.

"Мапа Струму постійно оновлюється завдяки вам та вашому фідбеку, тож якщо знаєте, підприємства з генератором – заповнюйте цю форму! Давайте ділитись струмом!", – закликають у Stroom Digital.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: