• Головна
 • Новини
 • Львівським лікарям, що провели трансплантацію серця та нирок, виплатять 540 тисяч допомоги

10.08.2020, 14:55

Львівським лікарям, що провели трансплантацію серця та нирок, виплатять 540 тисяч допомоги

54 медичних працівників лікарні швидкої медичної допомоги Львова, які були задіяні в операціях з трансплантації серця та двох нирок, отримають від міста матеріальну допомогу в розмірі 10 тис. грн кожен.

Відповідне рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет Львова, повідомляє пресслужба мерії.

«Сьогодні подякували тим лікарям, медикам, які були залучені до процесу пересадки серця і нирок, про які зараз говорить вся Україна. Це допомога по 10 тис грн, і це буде хорошим стимулом для подальшого розвитку цього напрямку. Це сьогодні питання, яке жваво обговорюється, Львів в цьому є першим. Тому віддячуємо і плануємо подальший розвиток цього напрямку», — зазначив Геннадій Васьків, заступник міського голови з фінансово-економічних питань.

Нагадаємо, у Львові, в лікарні швидкої медичної допомоги, де функціонує Центр трансплантології, провели вже декілька трансплантацій органів від померлих донорів. Зокрема, раніше провели операції з пересадки серця та двох нирок, а минулого тижня — операції з пересадки серця, двох нирок та підшлункової залози. Таким чином, 6 людей отримали шанс на повноцінне і здорове життя. А нещодавно лікарня швидкої допомоги увійшла до пілотного проекту з трансплантації, що дозволить укладати договори на всі види трансплантації, яка оплачуватиметься державою.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Мирослав Дністрянський

  Що можна прогнозувати за результатами нової кавказької війни?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: