• Головна
  • Новини
  • Львівський театр готує виставу-казку для дорослих "Король Олень"

08.10.2020, 20:22

Львівський театр готує виставу-казку для дорослих "Король Олень"

У Першому театрі у Львові покажуть прем’єру вистави "Король Олень". Вона створена за мотивами трагікомічної казки для дорослих італійця Карло Гоцці. Постановка стане частиною репертуару вечірньої сцени Першого театру.

Про це пише Суспільне.

Це вже друга вистава цього року на тему Італійського театру. Вона матиме вікові обмеження 16+. У четвер, 8 жовтня, у Львові відбулася костюмована презентація.

За сценарієм у виставі буде вулична сцена, багато музики та італійська атмосфера. Цю виставу поставили за прикладом "Комедії масок" та з частиною імпровізацій на сцені.

"Сценарій написаний для вулиці. Актори дель арте ( комедії масок, — ред.) під’їжджали, ставили площадочку, а як не було, то ставили вози і тут же грали. У них було багато політичної сатири, ще якоїсь сатири, тобто вони мали швидко згорнутися, якщо був би сигнал, що хтось їх підслуховує", — розповіла режисерка-постановниця Лариса Діденко.

Акторка Наталія Алексеєнко каже, у виставі їм дозволено також імпровізувати.

Прем’єра вистави відбудеться 23 жовтня. Її за гарної погоди ставитимуть на вуличній сцені театру. Також планують одну виставу поставити і в Італійському дворику.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

«Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

Андрій Вихопень

У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

Михайло Цимбалюк

Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: