• Головна
  • Новини
  • Львівський п’ятиборець Юрій Ковальчук виборов золото чемпіонату світу

14.07.2021, 12:42

Львівський п’ятиборець Юрій Ковальчук виборов золото чемпіонату світу

У Єгипті триває чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів. Понад 250 спортсменів віком до 21 року беруть участь в останніх масштабних змаганнях з цього виду спорту перед Олімпійськими іграми в Токіо 2020.

Про це повідомило управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У другий змагальний день українські п‘ятибороці вибороли титул чемпіонів світу – це вдалось киянину Владиславу Чекану та львів’янину Юрію Ковальчуку у чоловічій естафеті.  

«Це був чудовий момент. Я мріяв вийти на п‘єдестал пошани саме на перше місце, і ось ми з партнером Владом – чемпіони світу», – прокоментував перемогу Юрій. 

Його ж партнер додав: про золото чемпіонату світу мріяли ще з 2019 року, однак через коронавірус йшли до цієї цілі два роки. 

Юрій Ковальчук тренується на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту та є спортсменом Львівської школи вищої спортивної майстерності. Далі на спортсменів чекає боротьба за медалі в особистій першості. Сьогодні та завтра – кваліфікаційні старти, а в суботу та неділю – фінали.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: