• Головна
  • Новини
  • Львівський лабораторний центр розірвав договір на респіратори з потрійною переплатою

30.05.2020, 23:42

Львівський лабораторний центр розірвав договір на респіратори з потрійною переплатою

Львівський обласний лабораторний центр 26 травня розірвав договір із ТОВ «Бравіс-КР» на закупівлю респіраторів, які продавали втричі дорожче, ніж на ринку.

Про це повідомили "Наші гроші. Львів".

Нагадаємо, що лабораторний центр 7 травня уклав договір, за яким збирався придбати 320 респіраторів моделі 3M 9322+ Aura із різним рівнем захисту FFP2.

Після підписання договору «Наші гроші. Львів» з’ясували, що вартість одного респіратора становила б 335 грн за штуку, що є значно дорожче, ніж на ринку та інших тендерах. Низка медзакладів купувала їх приблизно по 200 грн.

На ринку ціни на 3M 9322+ Aura дуже різні. Низка інтернет-магазинів тоді пропонували цей товар за роздрібною ціною у 180-200 грн, що на 40% дешевше, ніж у тендері. Також деякі магазини підтвердили наявність необхідної кількості респіраторів за ще нижчою вартістю – по 130 грн за штуку.

Також ми зателефонували в компанію «Бравіс-КР», з якою підписали договір, де нам повідомили, що продають таку модель по «80 гривень за готівку, плюс 20% ПДВ», тобто близько 100 грн, що більш ніж в 3 рази дешевше.

Лабораторний центр перерахував повну оплату за респіратори «Бравіс-КР», однак вона повинна повернути кошти на рахунок центру.

ТОВ «Бравіс-КР» зареєстроване у Кривому Розі, а його власником та директором є Михайло Брусєнцев. Раніше компанія переважно займалась ремонтом автомобільної техніки і отримувала замовлення переважно від криворізького комунального автотранспортного підприємства.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

Іван Стецькович

Про Конституцію і українські народні казки

Мирослав Дністрянський

Україна для Трампа – це така собі «скалка», яка заважає розгорнути дружні відносини з Путіним

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: