• Головна
  • Новини
  • Львівський клуб in.IT залишає Екстра-лігу та стартує в Першій лізі

08.07.2025, 12:52

Львівський клуб in.IT залишає Екстра-лігу та стартує в Першій лізі

Футзальний клуб in.IT зі Львова офіційно оголосив про зняття з чемпіонату Екстра-ліги. Наступний сезон 2025/26 команда розпочне у Першій лізі.

Про це повідомила пресслужба Асоціації футзалу України (АФУ).

У заяві клубу таке рішення названо стратегічним кроком, необхідним для перезавантаження клубної структури та оновлення підходів до роботи як в організаційному, так і в спортивному плані.

Зазначається, що клуб планує оновлення складу, і вже відомо про відхід Давида Сидоренка та Владислава Сизика.

Минулого сезону in.IT виступав в елітному дивізіоні, однак через внутрішні зміни вирішив тимчасово повернутись у Першу лігу.

Тим часом Екстра-ліга сезону 2025/26 зазнає суттєвих змін: участь у чемпіонаті підтвердив новачок — Фурнітура з Коломиї, зацікавленість також висловив одеський Тайр Експерт. Водночас про зняття з турніру вже повідомили Енергія зі Львова, а Аврора та SkyUp Futsal вирішили об'єднатися в один клуб. Проблеми виникли і в Івано-Франківського Урагана, який шукає нового генерального партнера.

Таким чином, український футзал переживає період серйозної трансформації перед стартом нового сезону.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: