Львівський BookForum скасував книжковий ярмарок "Форум видавців у Львові" у 2020 році, який мав відбутися онлайн.
Про це йжеться в офіційній заяві на сайті Форуму.
"Книжковий ярмарок "Форум видавців у Львові" у 2020 році скасовано, проте 16-20 вересня в онлайн-форматі відбудеться літературний фестиваль "27-й Львівський міжнародний BookForum", - йдеться у заяві.
Як зазначається, організатори планували провести ярмарок в онлайн-форматі: оновити сайт книжкового ярмарку, створивши на ньому єдиний майданчик для продажу книжок.
"На жаль, не всі гравці ринку виявились готовими до нового формату. Відмова великих видавців від участі в ярмарку відповідно до запропонованих умов участі робить його неефективним і недоцільним для більшості учасників та відвідувачів. Тому організатори прийняли непросте рішення – у 2020 році скасувати книжковий ярмарок", – зазначається в заяві.
За словами організаторів заходу, це рішення продиктоване бажанням зберегти добрі стосунки між гравцями ринку – "бо конфлікт на користь, коли він конструктивний, а наразі надто непростий та емоційний момент".
Водночас Форум видавців висловив готовність ініціювати круглий стіл та зібрати українських видавців та операторів ринку, щоб обговорити моделі взаємодії в період кризи.
Нагадаємо, Львівський міжнародний BookForum у Львові через пандемію коронавірусу вперше проведуть онлайн 16-20 вересня. Серед цьогорічних учасників – автори з України, 20 іноземних гостей з 15 країн із 4-х континентів, лауреати та номінанти Букерівської премії, Гонкурівської премії, Національних виборів читачів та критиків. Однією з головних подій стане трансляція Ночі поезії та музики нон-стоп за участю українських поетів і музикантів з усього світу.
За темою
- Розпочався найбільший у світі книжковий ярмарок
14.10.2020, 16:26
- Український книжковий куток у Франкфурті
10.08.2018, 08:28
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми