• Львівські гандболістки здобули бронзу чемпіонату Європи U-19

23.07.2019, 19:31

Львівські гандболістки здобули бронзу чемпіонату Європи U-19

На чемпіонаті Європи U-19 (ІІ дивізіон), що проходив у Варні (Болгарія) з 13 по 21 липня, молодіжна збірна України з гандболу посіла третє місце, повідомили на сайті Львівської міськради.

У лавах збірної змагалися чотири гандболістки львівської «Галичанки» — воротарка Вікторія Салтанюк та польові гравці Юлія Головко, Діана Дмитришин, Валентина Фроляк.

До півфіналу українки вийшли з другого місця групи В, здобувши перемоги над збірними Боснії і Герцеговини 30:21 та Фінляндії 24:17, зігравши внічию з Польщею 26:26 та мінімально поступившись Ізраїлю 28:29. Гандболістку львівської «Галичанки» Юлію Головко визнали найкращим гравцем збірної України U-19 у матчі проти Фінляндії, а воротарка Вікторія Салтанюк стала найкращим гравцем збірної у матчі проти Польщі.

У півфіналі Євро наші гандболістки зустрілися з переможцем групи, А — збірною Сербії, і, хоча зуміли вистояти у першому таймі, втримавши нічию 10:10, у підсумку все-таки програли — 18:22.

Відтак розіграли бронзові нагороди зі збірною Болгарії, яка в іншому півфіналі поступилася Польщі 30:36 (19:22). Українки не залишили суперницям й мінімального шансу на перемогу, розтрощивши їх з рахунком 33:22 (16:11) і, відповідно, здобули бронзу європейського ґатунку.

«Насамперед хочу сказати про півфінал. У пeршому таймі ми добрe зіграли в захисті, алe було багато нeрeалізованих момeнтів в нападі, і трішки дали слабинку на початку другого тайму, пропускали, нe могли увійти в темп гри. Звичайно, засмутилися поразкою, бо дуже сподівалися поборотися за золоті нагороди.

Отож, на гру за бронзу проти болгарок ми дужe налаштувались, всі дівчата підтримували одна одну, підказували, допомагали — був командний дух, і також ми розуміли, що потрібно показати свій бойовий характeр", — розповіла Діана Дмитришин.

А у фіналі Сербія здолала Польщу 22:20 (12:10) та, крім золотих медалей, здобула путівку в елітний дивізіон чемпіонату Європи.

Загалом місця на чемпіонаті Європи-2019 серед жіночих команд до 19 років другого дивізіону розподілилися так: