• Новини
  • Львівські «Кажани» у Житомирі двічі обіграли «Житичі»

10.03.2020, 20:57

Львівські «Кажани» у Житомирі двічі обіграли «Житичі»

У Житомирі завершилися матчі 13-го туру чоловічої Суперліги України сезону 2019-2020 років за участю ВК "Барком- Кажани" та ВК "Житичі-ЖНАЕУ". Рахунок першої гри - 1:3 (19:25, 26:28, 26:24, 17:25) на користь "Кажанів".

Кращими гравцями першого ігрового дня у складі "Барком-Кажани" стали Євген Кісілюк (26 очок), Владислав Богатирьов (27 очок) та Горден Брова (22 очка), пише пресслужба Львівської ОДА.

У другій грі "Барком-Кажани" знову обіграли суперника. Цього разу із рахунком 2:3 (37:39; 25:19; 14:25; 25:23; 9:15)

Саме «Житичам» наша команда поступились у Кубку України. Якщо першого ігрового дня «Кажани» стартували  з впевненої перемоги, то у другій грі – навпаки. Команди йдуть на рівних фактично з перших хвилин. 8:8, 15:15, 24:24   - з перевагою у одне-два очка вперед вириваються то господарі майданчика, то гості. Врешті успішна подача Михайла Бібера та вдалий прийом від ліберо «Кажанів» приносить команді перемогу у сеті із рахунком  39:37.

А от у другій партії «Кажани» спочатку поступаються «Житичам». У третьому сеті «кажани» таки займають лідерські позиції і не здають їх до кінця сету. «Житичам» не залишається нічого іншого як грати у гру «Кажанів»: 25:14 на користь львівської команди.

У четвертій партії команди йдуть на рівних буквально з перших хвилин гри. 8:8, 11:11. Та ближче до середини сету «Житичі» вириваються вперед і з мінімальним відривом у два очка (23:25) таки перемагають. Рахунок зрівнюється: 2:2. На обидві команди чекає тай–брейк. Тут «Кажани» додають до свого активу таку бажану перемогу в сеті та грі - 2:3. Наразі «Кажани» очолюють турнірну таблицю Чемпіонату України.

Додамо, "Барком-Кажани" запрошують на домашні матчі Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги з ВК "Новатор" ( Хмельницький). Ігри відбудуться 13 березня о 20.00 годині та 14 березня - об 11.30 годині.