• Головна
 • Новини
 • Львівське міське управління охорони здоров’я має нову очільницю

12.03.2021, 10:59

Львівське міське управління охорони здоров’я має нову очільницю

Від сьогодні в.о. начальника управління за контрактом призначено Лесю Кобецьку, яка до цього часу була медичною директоркою з лікувальної роботи міської лікарні швидкої допомоги.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міськради.

«В особі Лесі Кобецької бачимо успішне поєднання лікарського досвіду, вміння працювати з викликами, управлінського таланту і візії медицини в умовах реформи. Вона є досвідченим менеджером з досвідом роботи в управлінні охорони здоров’я, у великій лікарні повного циклу на Топольній — лікарні, яка показує стрімкий ріст якісних медичних послуг, і також з досвідом роботи в умовах пандемії - в цій лікарні разом із головним лікарем і командою організовували весь процес порятунку ковідних хворих.

Окрім того, Леся Кобецька є сумлінним депутатом Львівської обласної ради, членом медичної комісії, і мені приємно спостерігати, як вона завжди відстоює інтереси пацієнта і якісну медичну послугу, яка повинна розвиватися у нашому місті. На останніх сесіях ми приймали обласну програму охорони здоров’я, і було враховано пропозиції пані Лесі щодо хворих з інсультом, ковідних хворих. Вона системно спостерігає за тим, що відбувається, і оперативно реагує та вносить свої пропозиції, також вона дуже добре орієнтується в питаннях медичної реформи і співпраці з НСЗУ", — прокоментувала Парасковія Дворянин, депутатка Львівської обласної ради.

«Раніше Леся Кобецька працювала в управлінні охорони здоров’я, працювала в Німеччині, довгий час працювала в лікарні швидкої допомоги — ще до мого призначення. Вона вміє приймати якісні рішення», — зазначив Олег Самчук, керівник лікарні швидкої медичної допомоги Львова.

Зазначимо, із серпня 2020 року управління охорони здоров’я Львівської міської ради очолювала Наталія Літвінська.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: