• Головна
  • Новини
  • Львівська школярка виборола срібло Чемпіонату України з художньої гімнастики

28.10.2021, 11:32

Львівська школярка виборола срібло Чемпіонату України з художньої гімнастики

Упродовж п'яти днів жовтня у Вінниці відбувався чемпіонат України з гімнастики художньої серед учнів. Артистизм та майстерність у виконанні елементів демонструватимуть 263 учасниці віком від 9 до 15 років з 15 областей України, зокрема Львівщини.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Найкращий результат продемонструвала львів’янка Катерина Півторак, яка посіла 2 місце у загальному заліку багатоборства (тренерки Г.Кочергіна Г. та Н.Пугач). Інші представниці Львівської області, які змагались у багатоборстві, вправах з обручем, м’ячем, булавами та стрічкою увійшли в 10-ку кращих, зокрема Валерія Вєренцова (тренерка Тетяна Сподаренко) посіла четверте місце, а Вікторія Гринькевич (тренерка Г.Кочергіна) стала п’ятою.

Зазначимо, що чемпіонат України з гімнастики художньої серед учнів за програмою КМСУ та 1 розрядів організовували Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерація гімнастики України. Участь збірної команди Львівщини було забезпечено департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

Мирослав Дністрянський

Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

Мирослав Дністрянський

Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: