• Головна
 • Новини
 • Львівська облрада затвердила керівників двох медзакладів

19.05.2020, 14:55

Львівська облрада затвердила керівників двох медзакладів

Сесія Львівської обласної ради ухвалила рішення про призначення директора комунального КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень» та директора КНП ЛОР «Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер».

Обидва кандидати перемогли у конкурсах на ці посади, пище Zaxid.net.

Зокрема, КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень» очолила Мирослава Кабанчик, яка досі виконувала обов'язки директора цього центру, а перед тим багато років очолювала обласний наркологічний диспансер.

Директором КНП ЛОР «Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» призначили Степана Середу, який досі виконував обов’язки керівника цього центру.

З обома керівниками медзакладів укладуть контракти на п’ять років.

Призначення керівників ще двох комунальних медичних установ – Львівського обласного центру служби крові та Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» перенесли, оскільки конкурсна комісія не змогла визначити переможців на ці посади.

Довідково:
Кабанчик Мирослава Орестівна 1959 р. н., громадянка України; повна вища освіта за спеціальністю «Педіатрія», ординатура за спеціальністю «Психіатря дитяча», на сьогодні, здобуває другу вищу освіту за напрямом «Адміністративний менеджмент та управління» в Навчально-науковому інституті Адміністрування та післядипломної освіти НУ «Львівська політехніка». 
Мирослава Орестівна - лікар-нарколог вищої кваліфікаційної категорії, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності організація і управління охороною здоров'я та по спеціальності психіатрія. 
    З 2017 року по теперішній час - експерт з наркології Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації, є організатором наркологічної служби в Львівській області, неодноразово залучалась для проведення перевірок в закладах охорони здоров'я України, приймала участь в робочих групах МОЗ України з розробки нормативно-правових актів з питань наркології. З моменту впровадження ЗПТ у Львівській області призначена відповідальною особою Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації.
Загальний стаж професійної діяльності –  35 років. 
З 30.09.2004р. працює в КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень», з 2019р. і дотепер виконує в. о. КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень».

 

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Іван Стецькович

  Про Конституцію і українські народні казки

  Мирослав Дністрянський

  Україна для Трампа – це така собі «скалка», яка заважає розгорнути дружні відносини з Путіним

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: