04.06.2020, 14:55

Львівська облрада ліквідувала ще дві обласні лікарні

Львівська облрада прийняла рішення про реорганізацію ще двох лікарень.

Зокрема, Львівську обласну лікарню відновного лікування, що на вул. Кордуби у Львові вирішили приєднати до Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи, який розташований у Винниках, але зареєстрований у Самбірському районі. А Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення, що на вул. Короленка у центрі Львова, вирішили приєднати до обласного перинатального центру.

Відповідні рішення депутати ухвалили на сесії у четвер, 4 червня, пише Zaxid.net .

«Припинити комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівська обласна лікарня відновного лікування» (м. Львів, вул. Кордуби, 4а) шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» (Львівська область, Самбірський район, смт Дубляни, вул. Січових Стрільців, 11)», – йдеться у рішенні депутатів.

Об'єднання лікарень керівник управління майном спільної власності Львівської облради Віктор Кусий та представники керівництва лікарень поясили тим, що заклади не можуть самостійно існувати через недофінансування на другому етапі реформи і їм бракує коштів навіть на зарплати.

Депутат облради і заступник голови ЛОДА Іван Собко розповів, що лікарню відновного лікування з вул. Кордуби повністю перенесуть у госпіталь у Винниках.

Аналогічне рішення планували прийняти і щодо Львівської обласної лікарні відновного лікування № 3, що у Соснівці, та приєднати її до госпіталю вітеранів війн та репресованих у Винниках, однак під час обговорення цю лікарню вилучили з переліку на реорганізацію і залишили самостійним закладом.

Окрім того, за таким же принципом обранці припинили діяльність Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення, що на вул. Короленка у центрі Львова, приєднавши його до обласного перинатального центру, що на вул. Джорджа Вашингтона.

Це рішення підтримали директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА Орест Чемерис та директорка Львівського перинатального центру Марія Малачинська. З її слів, з об'єднанням двох лікарень вся допомога буде сконцентрована у обласному перинатальному центрі.

Рішенням передбачається, що працівники медзакладів, які припинять своє існування, будуть переведені на роботу у лікарні, до яких відбулося приєднання цих закладів. Що буде з вивільненими приміщеннями лікарень на вул. Кордуби та на вул. Короленка, наразі невідомо.


 

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: