27.10.2021, 11:24
Львівська, Івано-Франківська, Хмельницька та ще 4 області з 30 жовтня переходять у «червону зону»
Львівська, Івано-Франківська, Хмельницька та ще 4 області з годин 30 жовтня переходять «червону зону» таке рішення Державної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).
Про це повідомили в Івано-Франківській ОДА.
Отже, сьогодні, 27 жовтня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) ухвалено рішення встановити «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території семи областей з 00:00 годин 30 жовтня. Йдеться про Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Хмельницьку та Чернігівську області. Про це заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
«На доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля провів позачергове засідання комісії ТЕБ та НС. Епідемічна ситуація – складна. За останню добу зафіксовано понад 22 тисячі нових випадків COVID-19. Кількість госпіталізацій, на жаль, невтішно зростає. Але статистика чітко демонструє і те, що від тяжкого перебігу хвороби рятує вакцинація. Прохання до очільників громад – посилювати протиепідемічні заходи, нарощувати темпи вакцинації та збільшувати кількість тестувань», – наголосив Олексій Чернишов.
Підкреслимо, з 21 жовтня набули чинності нові правила перевезення пасажирів між областями. Для міжрегіональних поїздок у громадському транспорті потрібно використовувати або документ про щеплення проти COVID-19 або негативний результат тестування на COVID-19.

За темою
- У Львові судили чоловіка за підтримку проросійського контенту онлайн
20.04.2026, 20:35
- Зима повертається: на Львівщині до -5° морозу і мокрий сніг
20.04.2026, 16:25
- У Львові арештували продавця та ймовірну керівницю мережі наркомагазинів U420
20.04.2026, 14:09
- 23 роки «рабства»: підприємець з Городка тримав у трудовій неволі однокласника
20.04.2026, 12:51
- Трасу Київ — Чоп перекрили через ДТП з потерпілими на Львівщині
20.04.2026, 11:43
Обговорення
Львів
ТОП
23 роки «рабства»: підприємець з Городка тримав у трудовій неволі однокласника
У Львові арештували продавця та ймовірну керівницю мережі наркомагазинів U420
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
Зима повертається: на Львівщині до -5° морозу і мокрий сніг
Біля Рівного стався вибух на підприємстві: є постраждалі та тяжко травмований
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми