• Головна
  • Новини
  • Львівщину відвідали військові аташе та їхні заступники з 13 держав-союзників України

25.05.2023, 16:52

Львівщину відвідали військові аташе та їхні заступники з 13 держав-союзників України

Сьогодні, 25 травня, представники Київської асоціації військових аташе, акредитованих в Україні, відвідали Львівщину. Це військові аташе та їхні заступники з 13 держав-союзників України і ЄС. 

Зокрема в межах візиту делегація ознайомилась із роботою Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Це один з провідних навчальних закладів у системі військової освіти Міністерства оборони України. У ньому навчають офіцерів сухопутних військ.

Львівщину в межах візиту представив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Він подякував присутнім військовим аташе та їхнім заступникам з  Австрії, Азербайджану, Великої Британії, Данії, Естонії, Італії, Литви, Нідерландів, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини й Фінляндії.

«Від імені Львівської ОВА та кожного жителя області й України дякую вашим країнам за допомогу нашій державі у цій війні. Ваш візит – це важливе свідчення підтримки справедливої боротьби нашого народу за свою незалежність та яскравий доказ поваги європейської військової дипломатії до Збройних Сил України. Також вдячний академії сухопутних військ за професійну підготовку офіцерів для надійного захисту нашої держави», – зазначив очільник Львівщини.

Присутні також вшанували пам'ять українських воїнів, які полягли за територіальну цілісність та свободу України.

Київська асоціація військових аташе (КАВА) – асоціація, заснована в грудні 1992 року, об'єднує 42 апарати військових аташе. Основна мета організації – підтримка комунікації між її учасниками, а також з Міністерством оборони України, іншими урядовими та громадськими організаціями.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: