• Головна
  • Новини
  • Львівщина готує всі технічні засоби - насувається хуртовина

10.02.2021, 17:19

Львівщина готує всі технічні засоби - насувається хуртовина

10 лютого вночі у Львівській області прогнозують значний мокрий сніг. 11 лютого - опади (вночі мокрий сніг та дощ, вдень мокрий сніг та сніг). Ожеледь, місцями налипання мокрого снiгу. Вдень пориви північно-західного вiтру 15 – 20 м/с, хуртовини. 12 – 15 лютого часом сніг, місцями пориви північно- західного вітру  15 – 20 м/с, хуртовини.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Відтак, сьогодні, 10 лютого, керівництво департаменту дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг у Львівській області, ГУ ДСНС та ГУ Нацполіції у Львівській області провели нараду з підрядними організаціями, які відповідають за експлуатацію доріг. 

“Підрядників закликали привести в готовність технічні засоби, щоб вчасно забезпечити належне очищення від снігу. Окрім того, наголосили на координації усіх служб. У разі критичних ситуацій територією Львівщини будуть обмежувати рух великогабаритного транспорту. Розташовуватимуть їх на спеціально визначених місцях відстою”, - наголосив керівник департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський.

Підрозділи ДСНС готові за потреби швидко прийти на допомогу як дорожникам, так і громадянам, які можуть опинитися в біді.

"Просимо мешканців зважати на прогноз погоди та бути обережними під час руху .

При ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях. Варто звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці", - сказано у повідомленні.

Під під час ожеледиці на дорозі:

  • дотримуйтесь швидкісного режиму, дистанції та відмовтесь від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій;
  • при наближенні до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму;
  • не забувайте увімкнути габаритні вогні чи протитуманними ліхтарі;
  • в умовах погіршення погодних умов з інтенсивним випадінням снігу та ожеледицею на дорогах не використовуйте автотранспорт із літніми шинами.

Поради пішоходам:

  • не тримайте руки в кишенях – це збільшує можливість не тільки падіння, але і важких травм, особливо переломів та струсів мозку. Розмахуйте руками в такт ходьби – так краще утримати рівновагу, ходіть не поспішаючи;
  • будьте уважні й на тротуарі – автомобіль може занести або водій може вчасно не загальмувати;
  • враховуйте, що гальмівний шлях на слизькій дорозі збільшується у 4-5 рази;
  • обходьте металеві кришки люків – як правило, вони покриті льодом.

У разі виявлення не розчищених або не посипаних доріг звертайтесь на гарячу лінію області "112".

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: