• Головна
 • Новини
 • «Львівобленерго» відкоригує показники за фото лічильника

22.10.2020, 12:27

«Львівобленерго» відкоригує показники за фото лічильника

Змінити покази чи подати заявку на встановлення зонного лічильника можна через Viber чи Telegram компанії.

Якщо у вашому рахунку за електрику вказані зовсім не ті показники лічильника, які ви подавали, то ці дані можна відкоригувати через Viber та Telegram. Для цього треба зареєструватись у чат-ботах "Львівобленерго", вказавши свій особовий рахунок. Про це повідомляє пресслужба "Львівобленерго", передає "Еспресо.Захід".

Після того, як ви зареєструвались у чаті, достатньо обрати свій особовий рахунок, за яким потрібно провести коригування показника. Далі натиснути кнопки "Додаткові послуги"  і "Невірний показник в рахунку". Крім того, треба написати заяву, в якій вказати з яким показом електролічильника і на яку дату ви не згідні та вказати правильні показники. Цю заяву, а також сам лічильник (має бути чітко видно показники) треба сфотографувати та додати до звернення.

Через ці сервіси тепер можна також замінити власника рахунку та подати заявку на “Встановлення зонного лічильника”. У "Львівобленерго" обіця ють, що уже наступного дня після надсилання заявки про перехід на дво- чи тризонний лічильник на електронну пошту заявника буде надіслано рахунок-фактуру.  Після оплати рахунку у помешканні встановлять багатотарифний лічильник.

Двозонні лічильники вигідні насамперед для тих споживачів, які мають електричне опалення. Адже з таким лічильником у денний час (з 7:00 до 23:00 год.) діятиме звичайний тарифи на електроенергію, а у нічний час (з 23:00 до 07:00 год.) електрика коштуватиме на  на 50% менше.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: