• Головна
  • Новини
  • Львів викупить помешкання для музею Соломії Крушельницької

26.02.2021, 21:19

Львів викупить помешкання для музею Соломії Крушельницької

Учора, 25 лютого, депутати Львівської міської ради проголосували за ухвалу «Про погодження придбання об’єкта нерухомого майна на вул. С.Крушельницької, 23», 52 голоси – за.

Про це повідомив Інформаційний портал Львівської міської ради.  

Як повідомила начальниця юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, ухвала підготовлена на прохання департаменту розвитку  ЛМР. Йдеться про намір викупити помешкання.

«Квартира № 8 на вул. С.Крушельницької, 23 загальною площею 59,4 кв. м, оціночною вартістю 1 646 тис грн розташована над музеєм Соломії Крушельницької. Власники квартири неодноразово затоплювали фонди музею. Місто подавало позови щодо відшкодування фінансових втрат. Відтак було прийняте рішення про викуп помешкання».

Заступниця голови комісії культури Юлія Хомчин зазначила, що цього року маємо можливість говорити по дві великі жінки: Лесю Українку і Соломію Крушельницьку.

«Наступного року святкуватимемо 150 років з Дня народження Соломії Крушельницької. І тут мова йде про вчасність, про можливість викупити це помешкання цього року, оскільки воно є у приватній власності. Сьогоднішні власники неодноразово затоплювали це приміщення, експозиція музею не змінювалась 30 років. З колегою Петром Адамиком, представником профільної комісії, ми мали туди виїзд на запрошення директора музею. Є потреба викупити це помешкання, щоб розширити фонди». 

Відповідно до ухвали, директор юридичного департаменту має укласти договір купівлі-продажу.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

Галина Козяр

Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

Мирослав Дністрянський

Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: