• Головна
 • Новини
 • Львів розвиває співпрацю з Саудівською Аравією в туристичній сфері

07.07.2021, 19:37

Львів розвиває співпрацю з Саудівською Аравією в туристичній сфері

З початку липня Львів отримав пряме сполучення з містами Ер-Ріяд, Джедда та Ель-Касім (Саудівська Аравія). Україна є новим цікавим напрямом для туристів з Саудівської Аравії. В свою чергу Львівський туристичний офіс працює над тим, щоб популяризувати Львів серед туристів з цієї країни.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Зокрема, ще до відкриття прямого рейсу Львів – Ер-Ріяд, сюди прибула група провідних туроператорів Саудівської Аравії. Вони ознайомились з містом, а також зустрілись з представниками туристичного бізнесу Львова для налагодження прямих контактів.

3 липня до Львова прибула маркетингова команда авіакомпанії Flynas. Вони відвідали мальовничі місця у Львові, ознайомились з музеями та тематичними закладами міста. Результатом їхньої роботи стане серія промоційних роликів про Львів, Київ та Україну в цілому.

«Ми раді бачити нових туристів у Львові. Гості з Саудівської Аравії здебільшого подорожують сім’ями, цікавляться архітектурою та зеленими зонами. Ми розуміємо, що це представники зовсім іншої культури, але бачимо, що львівський бізнес швидко адаптується під їхні потреби. Ми в свою чергу стараємось його підтримати, зокрема, запрошуємо на тренінги по роботі з цим напрямом, ділимось контактами», - коментує в.о. начальника управління туризму Галина Гриник.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: