
23.11.2020, 11:11
Львів прощається з Романом Віктюком: у місті ситуативно перекриватимуть рух
У понеділок, 23 листопада, у Львові відбувається прощання з режисером Романом Віктюком. У зв’язку із цим буде ситуативне перекриття за рухом похоронної процесії.
Сьогодні на Личаківському цвинтарі поховають Романа Віктюка. Перед цим попрощатися із режисером можна буде у церкві святого Андрія на пл. Соборній та у Першому театрі, що на вул. Гнатюка. Прощання у театрі відбуватиметься з 10:00. Після цього планується перенесення труни до церкви святого Андрія на пл. Соборній, де відбудеться відспівування та молитовний чин, пише Zaxid.net.
О 14:30 похоронна процесія має вирушити до Личаківського цвинтаря, де Романа Віктюка поховають у родинному гробівці поруч із батьками, що розташований на полі №70. Чин похорону планують розпочати о 15:00.
Нагадаємо, народний артист України та Росії Роман Віктюк помер у вівторок, 17 листопада у Москві у віці 84 років. Він народився 28 жовтня 1936 року у Львові. Навчався у Державному інституті театрального мистецтва у Москві. Деякий час працював у Львові в Театрі юного глядача. Також працював у різних театрах, зокрема у Одесі, Києві, Таллінні, Твері, Вільнюсі, Саратові, Казані та Ризі. у 1991 році створив у Москві театр свого імені, де був головним режисером та художнім керівником. У Львові спільно із Ігорем Подольчаком та Ігорем Дюричем заснував творче об’єднання Фонд Мазоха. Часто був гостем та учасником українських фестивалів та театральних проектів. Є постановником близько 200 вистав. Лауреат низки премій, зокрема театральної премії Maratea Центру європейської драматургії, премії «Київська пектораль», премії спілки театральних діячів України «Тріумф» та міжнародної премії Інституту італійської драми за найкраще втілення сучасної драматургії.
За темою
- Завтра Львів попрощається з п’ятьма Героями, які захищали Україну
03.02.2023, 19:54
- Завтра Львів попрощається з Героєм Василем Єстеферовим
28.08.2022, 17:30
- 24 серпня Львів попрощається з Героєм Михайлом Гамкалом
23.08.2022, 18:55
- У Львові поховали першого міського голову
29.08.2020, 14:55
- Патона поховають завтра на Байковому
21.08.2020, 16:33
Обговорення
Львів
ТОП
Засудили 26-річного калушанина, який напідпитку нецензурно облаяв нацгвардійців
У п’ятницю Львів попрощається з Героєм Назарієм Яремчуком
Смерть бійця ТРО на кордоні з Білоруссю: у ДБР розповіли про хід розслідування
У Львові викрили чергові схеми незаконного переправлення ухилянтів за кордон
У Львові шукають заміну директору органного залу
ФОТО
Відео

"Ганяли окупантів по полю як тарганів": львівські тероборонівці показали, як ліквідовують росіян з неба
Коментар
Блоги

Василь Чорний
Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський
ПРО ВИЗНАЧНУ РОЛЬ ЄВГЕНА ОЛЕСНИЦЬКОГО В УКРАЇНСЬКОМУ СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ НАПРИКІНЦІ ХІХ – ПОЧ. ХХ ст.

Василь Чорний
Кіровоградська область в умовах воєнного стану