• Головна
 • Новини
 • Лукашенка звинуватили у  тому, що він будує концтабори

28.01.2021, 11:22

Лукашенка звинуватили у  тому, що він будує концтабори

Радник лідерки білоруської опозиції Святлани Ціханоуської звинуватив режим Аляксандра Лукашеки у будівництві концентраційних таборів. Франак Вячорка говорив про це під час відеоконференції, що її організувала Європейська рада у справах міжнародних відносин та посольства Польщі, Литви та Румунії у Франції.

Про це пише Польське радіо.

Франак Вячорка сказав, що білоруська влада будує концтабори, до яких мають потрапляти учасники протестів проти режиму Лукашенки. «Один із виконавців показав декілька фото. У таборі може перебувати дві тисячі затриманих», - повідомив радник Святлани Ціханоуської. Франак Вячорка виклав у соцмережах фото, на якому видно браму, оточену колючим дротом та бетонним муром.

Під час дискусії Святлана Ціханоуська звернулася із закликом розширити санкції щодо білоруської влади і до більшої мобілізації міжнародної спільноти. Лідерка продемократичної опозиції закликала представників Франції, Литви та Румунії визнати дії з боку режиму за терористичні.

Голова французької дипломатії Жан-Ів Ле Дріан, що брав участь у дискусії, засудив застосування білоруською владою насильства і висловив підтримку для руху Святлани Ціханоуської.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: