• Головна
 • Новини
 • Лише за 9 місяців 2269 немовлят у Польщі отримали українське громадянство

09.10.2019, 15:55

Лише за 9 місяців 2269 немовлят у Польщі отримали українське громадянство

У консульському відділі Посольства України у Варшаві, генконсульствах України у Кракові та Любліні та консульстві у Гданську з початку цього року до початку жовтня 2269 новонароджених дітей зареєстровано громадянами України.

Про це власному кореспондентові Укрінформу повідомили у посольстві України в РП.

З початку року по консульському окрузі у Любліні (Люблінське, Підкарпатське, Підляське воєводства) громадянами України зареєстровано 152 малюків, а по консульському окрузі у Кракові (Малопольське, Сілезьке, Нижньосілезьке, Опольське, Свентокшиське) – 742 новонароджені дитини. Крім того, по консульському округу у Гданську (Західнопоморське, Поморське, Куявсько-Поморське та Вармінсько-Мазурське воєводства) громадянами України зареєстровано 375 новонароджених дітей.

Водночас у повідомленні посольства України в РП у Facebook йдеться, що 1000 дітей зареєстровано з січня 2019 року громадянами України у консульському відділі посольства України в Польщі (Варшаві).

Консульський відділ посольства України у Варшаві обслуговує українців, які проживають у чотирьох воєводствах: Мазовецькому, Лодзькому, Любуському та Великопольському.

Як зазначила нещодавно в інтерв’ю Укрінформу керівник консульського відділу посольства України у Варшаві Світлана Криса, з 2014 року кількість українців у Польщі зросла уп’ятеро: приблизно з понад 300 тис. до 1,5 млн.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Богдан Рабешко

  Візовий центр на Джерельній - люди не можуть отримати ні віз, ні паспортів

  Михайло Цимбалюк

  Проект LIFT – це пошук ефективних чи насмішка з наївних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: