• Головна
 • Новини
 • Лікарня в Чорткові заплатить 290 тисяч грн за послуги томографії тернопільському рентгенологу

09.10.2020, 15:08

Лікарня в Чорткові заплатить 290 тисяч грн за послуги томографії тернопільському рентгенологу

Чортківська центральна комунальна районна лікарня підписала договір із приватним підприємцем Михайлом Іванчишиним на послуги з проведення комп’ютерної томографії.

Сума договору становить 290 тис. грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, обґрунтованою необхідністю ліквідації наслідків пандемії Covid-19. Крім того, на території лікарні функціонує лише один кабінет томографії, власником якого приватний підприємець Михайло Іванчишин. Даний кабінет зареєстрований і має укладений договір з НСЗУ.

За контрактом приватний підприємець до кінця року буде забезпечувати цілодобове проведення томографії грудної клітки, для відстеження перебігу легеневих захворювань. Вартість однієї послуги буде становити 750 грн, що дещо дешевше, ніж у приватних клініках області, де такі послуги оцінюють у 800-950 грн.

У договорі зазначено, що томографію виконуватимуть за потреби, а оплату проводити будуть після підписання актів виконаних робіт. Сума контракту у 290 тис. грн передбачає близько 386 процедур. Така кількість обстежень розраховувалась з кількості хворих у лікарні. Але, як пояснив приватний підприємець, кількість може коливатися в залежності від потреб лікарні.

Михайло Іванчишин зареєстрований приватним підприємцем у Тернополі. Водночас він є завідувачем рентгенологічного відділення у Тернопільській обласній психоневрологічній лікарні. Це його друга угода з Чортківською   центральною комунальною районною лікарнею – у лютому поточного року лікарня замовляла у нього послуги комп’ютерної томографії голови за 79,8 тис. грн.

фото ілюстративне

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: