14.04.2021, 08:29
Медичні заклади Львівської області за перший квартал подвоїли власні доходи
Департамент фінансів Львівської ОДА повідомив, що у січні – березні поточного року бюджетні установи, некомерційні комунальні заклади охорони здоров’я та господарські організації, яким з обласного бюджету надається фінансова підтримка, отримали власних надходжень у сумі 73,3 млн грн.
Структура цих доходів така: плата за послуги – 40,7 млн грн (56%), благодійні внески та інші надходження – 32,6 млн грн (44%). Порівняно з аналогічним періодом 2020 року ці доходи зросли на 39 відсотків (20,4 млн гривень).
Але запровадження заходів із запобігання поширенню коронавірусу вплинули на надходження доходів. Лише в бюджетних установах і некомерційних комунальних закладах охорони здоров’я надходження збільшилися вдвічі – з 18,1 млн грн до 37,9 млн гривень. Установи освіти, соціального захисту, культури і мистецтва, господарські організації фізичної культури та спорту отримали власні надходження орієнтовно на рівні доходів першого кварталу минулого року.
Упродовж трьох місяців поточного року з отриманих коштів на забезпечення діяльності використано 60,6 млн грн (оплата праці з нарахуваннями та енергоносіїв, придбання обладнання, капітальний ремонт, тощо).
За темою
- Суд відмовився скасувати штраф дружині Брезіцького за отруєння дітей у Славську
06.05.2026, 17:17
- У Львові перевірятимуть тепломережі, з 11 травня тимчасово вимкнуть гарячу воду
06.05.2026, 16:54
- Полковника 103 бригади ТрО затримали за схему поборів із “бойових” виплат
06.05.2026, 15:42
- У Львові прооперували жінку з агресивним раком щитоподібної залози, який проріс у трахею
06.05.2026, 15:29
- На Львівщині митника підозрюють у пропуску контрабанди на майже 7 млн грн
06.05.2026, 14:37
Обговорення
Львів
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
5 травня: що треба знати про цей день
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
Полковника 103 бригади ТрО затримали за схему поборів із “бойових” виплат
Російські дрони вночі вдарили по Києву та області, є постраждалі
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми