23.11.2022, 13:14
Лікарі львівського “Охматдиту” врятували дитину, яка втратила ногу внаслідок ДТП
16-річний хлопець їхав на мотоциклі та зіткнувся із легковим автомобілем, внаслідок чого у нього стався травматичний відрив стопи та нижньої третини гомілки.
Дитину автомобілем швидкої допомоги у нічний час доставили до Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “Охматдит”. Зі слів медиків, стан дитини був важким, проте хлопець був при свідомості.
“Нога була дуже забрудненою, тотальне пошкодження нервів, судин та м’язів. Окрім того, було багато синців, ран, відкритий уламковий перелом середньої третини лівого стегна”, — розповів лікар травматолог Олександр Корольков.
Терміново скликали консиліум лікарів за участі викликаного судинного хірурга, які, за шкалою оцінки життєдіяльності кінцівки і перспективах розвитку ускладнень, в першу чергу гнійно-септичних, прийняли рішення про ампутацію лівої гомілки на рівні верхньої середньої третини в межах здорових тканин по життєвих показах.
Також медики виконали закрите вправлення уламкового перелому стегна і фіксацію його на апараті зовнішньої фіксації на основі стержнів, хірургічно обробили рани тощо.
На сьогодні стан хлопця стабілізували, з ним працює психолог. Попереду на дитину чекає протезування.
Лікарі “Охматдиту” звертають увагу батьків на проведенні роз’яснювальної роботи з дітьми, які керують, або прагнуть керувати таким двоколісним видом транспорту. Адже за останній тиждень уже троє пацієнтів поступили до лікарні з пораненнями внаслідок ДТП за участі мотоциклів.
“Безпека та життя ваших дітей понад усе”, — наголосили медики.
За темою
- 24 квітня Львів попрощається з воїнами Юліаном Боженком та Орестом Захарком
23.04.2026, 18:23
- У Львові передали 68 рятувальних автомобілів для України від тайванського народу
23.04.2026, 15:52
- На Львівщині затримали чоловіка, який за 10 тис. євро переправляв ухилянтів за кордон на квадроциклах
23.04.2026, 12:45
- На Львівщині відновили ремонт траси Нижанковичі — Стрий
23.04.2026, 12:09
- У Львові спецпризначенці затримали чоловіка після стрілянини в багатоповерхівці
23.04.2026, 11:32
Обговорення
Львів
ТОП
На трасі біля Львова загинула водійка Hyundai — авто врізалося у відбійник
У центрі Львова підліток на самокаті збив дворічну дитину
У Львові спецпризначенці затримали чоловіка після стрілянини в багатоповерхівці
На Львівщині відновили ремонт траси Нижанковичі — Стрий
23 квітня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми