19.04.2021, 13:45

Лікарі львівського «Охматдиту» врятували дитині руку

У 7-річного хлопчика була пухлина кістки плеча

У дитини була пухлина. Хлопчик ходив з нею 3 роки. Вперше пухлину кістки у дитини діагностували у 4 рочки, але тоді лікарі прийняли рішення спостерігати, як вона себе поводитиме. І коли вона стала агресивно рости, прийняли рішення про видалення. Про це інформує львівський "Охматдит", передає "Еспресо.Захід".

У хлопчика була остеохондрома - доброякісне утворення.


"Операцію не варто було відкладати, бо хоч пухлина і не злоякісна, але з часом вона може уражати зони росту кістки, порушувати функцію руки, кровообіг і навіть перероджуватися у злоякісну. У цієї дитини складність операції полягала у доступі до пухлини - треба було обійти великі судини і нерви, максимально зберегти кістку з мінімальною крововтратою, уникнути руйнування м'язів, нервових волокон і зберегти функцію руки. Усе заплановане нам вдалося", - розповіла виданню завідувачка ортопедичним відділенням Злата Кузьо.


Хлопчик на 2 день поїхав додому. За ним ще спостерігатимуть лікарі, але прогноз у дитини позитивний.

Операційна команда - ортопеди-хірурги Олександр Корольков, Злата Кузьо, Оксана Колодій, інтерн Назар Росоловський, анестезіолог - Мар'яна Собко, операційна медсестра - Тетяна Качмарик, анестезистка - Наталя Голинська і молодша медсестра - Світлана Мєскало, операційна медсестра - Тетяна Качмарик,  анестезистки - Наталя Голинська і Світлана Мєскало.


Фото - "Охматдит"

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Уляна Парпан

  Замість обіцяного прозорого ринку - дерибан

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: