• Ліги чемпіонів: "Шахтар" програв мадридському "Реалому"

03.11.2021, 23:58

Ліги чемпіонів: "Шахтар" програв мадридському "Реалому"

У матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" на виїзді зустрічався з мадридським "Реалом"

Про це пише shakhtar.com.

У стартовому складі «гірників» Роберто Де Дзербі випустив звичну лінію оборони з Трубіним, Додо, Марлоном, Матвієнком та Ісмаїлі, проте вніс зміни в середині поля: поряд з Майконом вийшов Степаненко, а тріо атакуючих півзахисників склали Тете, Алан Патрік та Мудрік. Роль центрфорварда знову дісталася Фернандо, що набрав форму.

З перших хвилин команди демонстрували відкритий футбол: у дебюті Трубін не дозволив відзначитися Модрічу, парирувавши удар з воротарської лінії. У атаці у відповідь Додо проривався до штрафного майданчика мадридців, але Менді руками виштовхав бразильця за лицьову – епізод залишився поза увагою арбітра. А ось Алан Патрік міг відкривати рахунок, але його постріл взяла на себе штанга. Однак забити першими вдалося господарям: на 14-й хвилині Вінісіус підстеріг обрізку Марлона і вивів на порожні ворота Бензема, який не схибив. Потім ще одну дуель у Модріча виграв Трубін, ногою відбивши непростий удар хорвата. Свої сили у дальній спробі спробував Мудрік – м'яч прилетів до рук Куртуа. Міг відзначитися Фернандо, коли Степаненко та Мудрік вивели бразильця на ударну позицію, але той із рикошетом від Алаби пробив поряд зі стійкою воріт.Фернандо всадив м'яч під поперечину. 1:1 – «Шахтар» ефектно забиває свій перший гол у цій Лізі чемпіонів! А на останній хвилині тайму бразилець ледь не вивів гостей уперед, проте з його хльостким ударом у дальній кут впорався Куртуа.

Билися до останнього

Початок другої половини видався спокійнішим – запам'яталися, хіба що, удари Фернандо та Тіті, які були заблоковані захисниками іспанців. У стартові хвилини «Реал» поступився володінням гостям, але на 61-й хвилині Каземіро та Вінісіус вивели на ворота Бензема, і Карім оформив дубль. «Гірники» перед необхідністю відіграватися знову пішли вперед: Фернандо не вистачило трохи, щоб завершити простріл Додо, а потужний дальній постріл Степаненко пройшов над поперечиною. Де Дзербі освіжив напад, випустивши Соломона, Маркоса, Судакова та Марлоса. Останній ледь не став автором асиста, проте після його подачі Ісмаїлі головою пробив трохи вище за ворота. «Шахтар» атакував великими силами аж до самого фінального свистка (у компенсований час Судаков небезпечно бив з кута штрафного майданчика – Куртуа відбив перед собою, а добити ніхто не встиг), але, на жаль, забити та відвезти очки із «Сантьяго Бернабеу» не вдалося. 2:1 на користь мадридського "Реала".

Наступний матч у Лізі чемпіонів «Шахтар» проведе 24 листопада на виїзді з міланським «Інтером» , а вже найближчої неділі доведеться в УПЛ зустрітися з «Колосом» . Гра в Ковалівці розпочнеться о 17:00 .

«Реал» (Мадрид) – «Шахтар» (Донецьк) – 2:1 (1:1)