11.03.2022, 10:15

Лідери країн ЄС підтримали євроінтеграцію України

Рада Європи визнала прагнення України вступити у ЄС та закликала Єврокомісію надати висновки щодо відповідних заяв.

Про це повідомляє пресслужба ради Європи, передають Букви.

За підсумками дискусії було опубліковане комюніке, що містить 5 пунктів про російську агресію та європейські прагнення України. Зокрема зазначається, що “невиправдана військова агресія РФ проти України грубо порушує міжнародне право та принципи Статуту ООН та підриває європейську та глобальну безпеку”.

“РФ та її поплічниця Білорусь несуть повну відповідальність за цю загарбницьку війну, і будуть притягнуті до відповідальності за свої злочини, у тому числі за невибіркові напади на цивільне населення та цивільні об’єкти”, – йдеться в заяві Європейської ради.

Своєю чергою, Президент Литви Гітанас Науседа зазначив, що дискусія тривала декілька годин та назвав її “історичною ніччю у Версалі”.

 “Після п’яти годин гарячих дискусій лідери ЄС сказали “так” українській євроінтеграції. Процес розпочався. Тепер ми та українці повинні зробити це швидко. Героїчна українська нація заслуговує знати, що її вітають в ЄС”, – заявив литовський лідер у Twitter.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: