• Головна
  • Новини
  • Легенду збірної та «Динамо» розглядають як очільника усього спорту в Україні

06.02.2020, 14:55

Легенду збірної та «Динамо» розглядають як очільника усього спорту в Україні

В ОП мізкують над розділом Міністерства культури, молоді та спорту України на два окремих відомства – міністерство культури та міністерство молоді і спорту.

Про це, зокрема, йдеться у статті Української правди "ПереЗЕвантаження. Як Зеленський готується змінити уряд Гончарука"

На заваді розділення міністерства стоїть Олімпіада-2020, підготовка до якої уже мусить іти. Створення нового міністерства може зупинити цю роботу.

Тому найбільш імовірним варіантом розвитку подій стане те, що у міністра культури Володимира Бородянського заберуть питання спорту, але не у нове міністерство, а в Держагентство спорту у сфері управління нинішнього Мінкульту.

Очолити це відомство, як кажуть у Кабміні, має хтось не тільки ефективний, але й медійний. За даними УП, на Банковій розглядався навіть варіант запропонувати це місце ексголкіперу київського "Динамо" і збірної України Олександру Шовковському.

Нагадаємо, у липні 2019 року Зеленський підтримав ідею об'єднання Міністерства культури, Міністерства інформаційної політики та Міністерства молоді та спорту в одне міністерство, що і відбулось під час формування уряду Олексія Гончарука.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: