05.02.2024, 18:19

Лапутіна подала у відставку

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна сьогодні подала заяву про відставку.

Про це повідомив представник Кабінету міністрів у парламенті Тарас Мельничук.

«До Верховної Ради України надійшла заява Лапутіної Юлії Анатоліївни про відставку з посади Міністра у справах ветеранів України», – написав він.

Про це також написав голова ВРУ Руслан Стефанчук, додавши відповідну заяву.

Спікер зазначив, що заяву Лапутіної розглянуть на найближчому пленарному засіданні.

  

Нагадаємо, ВРУ призначила Юлію Лапутіну міністром у справах ветеранів у грудні 2020 року. На початку листопада 2023 року громадська рада при Мінветеранів закликала Лапутіну піти у відставку з посади міністра.

Юлія Лапутіна здобула педагогічну та юридичну освіту, а також має ступінь кандидатки психологічних наук. У 1992 році вона почала службу в органах СБУ. Була старшою офіцеркою антитерористичного центру СБУ «Альфа». Під час служби брала участь в операціях проти сепаратистських виступів в Криму в 1994 році. 

У 2010-2012 роках вона була заступницею начальника Центру спеціальних операцій «А» СБУ (антитерористичний спецпідрозділ).

З 2014 року і досі — заступниця начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Крім того, з 14 квітня 2014 року вона перебувала в зоні бойових дій на Донбасі. А з вересня та до кінця грудня 2014 року була командиркою оперативної групи СБУ у зоні бойових дій на Донбасі у складі першої ротації опергруп СБУ.

У березні 2020 року президент Володимир Зеленський присвоїв Юлії Лапутіній звання генерал-майора. Вона стала другою в історії України жінкою, яка має військове звання генерала.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: