12.09.2019, 19:45

"ЛНР" передала Україні 54 ув'язнених

Починаючи з грудня 2018 року з окупованої частини Луганської області отримано 373 засуджених громадянина України, з Донецької – 13, з них 105 осіб звільнено.

Cьогодні на підконтрольну Україні територію було передано ще 54 засуджених, які відбували покарання на окупованій частині Луганської області, пише УНІАН.

Про це уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила у Facebook. «Сьогодні на мосту біля міста Щастя всьоме відбулась передача засуджених громадян України, які перебували в пенітенціарних установах на момент окупації частини Луганської області», - заявила вона.

За словами Денісової, під час передачі від представників так званої «ЛНР» отримано 54 особи. «Серед них наймолодшому – 26 років, а найстаршому – 61 рік. Ці засуджені проживали на території Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Кіровоградської областей та в Києві», - написала омбудсмен.

Вона зауважила, що одразу після проходження всіх необхідних процедур одну особу сьогодні ж буде звільнено у зв’язку із закінченням строку відбування покарання.

Денісова додала, що Україні було передано 10 кримінальних справ, за якими засуджені зможуть звернутися до судових органів в порядку апеляції або касації. Право цих громадян на вільний доступ до правосуддя буде відновлено.

Починаючи з грудня 2018 року до сьогодні з окупованої частини Луганщини було отримано 373 засуджених громадянина України, а з Донецької області – 13, з них 105 осіб звільнено. «Робота в даному напрямку продовжується та перебуває під особистим контролем президента України Володимира Зеленського», - резюмувала Денісова.
 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Кличко наочно показав ефективний спосіб перевиховання вандала

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: