05.06.2021, 13:28

Кривоноса звільнили з ЗСУ

Колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергія Кривоноса звільнили з лав Збройних сил України.

Про це він сам повідомив у Фейсбуці, передає ВВС Україна.

"Звільнений з лав Збройних Сил України... Звільнений без рапорта. Служити державі хотів, але прислуговуватись не буду та не вмію. Тому і звільнили. Кажуть "немає посад". Хоча їх достатньо", - написав він.

Звільнення після 32-х років служби він вважає початком для себе "нового етапу боротьби з реаліями того безладу, який існує в армії і державі".

Наприкінці минулого року президент Зеленський звільнив Кривоноса з посади заступника секретаря РНБО. Як казали в Офісі президента - за політичні інтриги.

Бойовий генерал

Кривонос командував обороною Краматорського аеродрому на початку війни на Донбасі та був головним ідеологом створення в українській армії Сил спецоперацій як окремого роду військ.

У Радбез він потрапив ще за президента Порошенка й нерідко виглядав чужим у системі влади Володимира Зеленського. Кривонос критикував появу Сергія Сівохо у РНБО та Арестовича в Офісі президента.

Під час виборчої кампанії 2019 року він висунув свою кандидатуру в президенти, але згодом знявся на користь Порошенка.

Володимир Зеленський після своєї перемоги залишивКривоноса в РНБО. Він залишався у владі Зеленського понад півтора року.

При цьому Кривонос жорстко критикував обох секретарів Радбезу Зеленського - і Данилюка, і Данилова - яким закидав те, що "перетворили РНБО з Ради національної безпеки та оборони України на посміховисько з клоунами".

Відставку Сергія Кривоноса в Офісі президента пояснювали зокрема тим, що генерал не хотів працювати в команді та "не пропонував свої якісні експертні оцінки".

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Країна без розвідників

  Мирослав Дністрянський

  Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

  Наталя Тимчій

  Імітація чи навчання: у Львові обурені введенням дистанційного навчання в початковій школі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: