• Головна
  • Новини
  • Країна зможе напрацювати гідну стратегію медичної реформи і запровадження страхової медицини

Михайло Цимбалюк

політик

Генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, голова «Батьківщини» на Львівщині.


12.05.2020, 17:00

Країна зможе напрацювати гідну стратегію медичної реформи і запровадження страхової медицини

Їх не завжди помічають пацієнти, зокрема, в операційних, їм часом забувають подякувати. Але вони є вагомою частиною медичного персоналу, цей фах складний і багатогранний та заслуговує на гідне вшанування. Мова йде про медичних сестер, професійний день яких нині відзначають у всьому світі.

Переживаючи період пандемії, людство зрозуміло неоціненну роль медицини та медперсоналу у житті кожного. Медичні сестри по всій Україні, пліч-о-пліч з лікарями, борються за здоров’я своїх пацієнтів, особливо зараз, в час коронавірусної хвороби, ризикуючи власним життям.

Нині, в умовах пандемії, медичний персонал, навіть попри низьке матеріальне та технічне забезпечення збоку держави, затримками з виплатою 300% надбавки до зарплати, продовжує міцно стояти на другому фронті, з яким стикнулася наша Україна. Порівнювати соціальний захист українських  та закордонних медсестер – важко до глибини душі. Але я вірю, що країна зможе напрацювати гідну стратегію медичної реформи і запровадження страхової медицини (команда «Батьківщини» вже підготувала такий Законопроект), що дозволить і медикам, і пацієнтам бути впевненими у завтрашньому дні.

Тому ще раз висловлюю слова вдячності за професіоналізм та відповідальність, кожен з нас має пам’ятати нелегку працю медичних сестер та не піддавати їх зайвим ризикам. Оберігаймо наших медиків, зберігаючи та турбуючись про своє здоров’я.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Білий прапор для росії повинен бути на полі бою, а не на Олімпіаді

Михайло Цимбалюк

Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

Василь Чорний

Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: