• Головна
  • Новини
  • Ковідні ліжка Хмельницької інфекційної лікарні заповнені на 99%

18.10.2021, 16:59

Ковідні ліжка Хмельницької інфекційної лікарні заповнені на 99%

Ліжка для хворих з COVID-19 у Хмельницькій інфекційній лікарні заповнені на 99 відсотків. У лікарні перебувають 197 пацієнтів з підозрою та підтвердженим діагнозом. Всього у лікарні для хворих на коронавірусну інфекцію розгорнуто 200 ліжок.

Про це пише Суспільне із посиланням на директоркау закладу Оксану Піддубну.

За її словами, сьогодні, 18 жовтня, до 13 години лікарня не прийматиме хворих з коронавірусною інфекцією, щоб збільшити кількість місць.

"Також напередодні у нас була непроста ситуація з киснем. На заводі, який нам його постачає, сталася поломка. Але нам вдалося вирішити цю ситуацію. Наразі всі пацієнти, які потребують, отримують кисень", - каже директорка закладу.

Оксана Піддубна додає, у Хмельницькому хворих з коронавірусною інфекцією, приймають інші заклади, у яких є вільні місця: Хмельницька міська лікарня, Хмельницька центральна районна лікарня та міський перинатальний центр.

За даними РНБО, станом на 17 жовтня, у Хмельницькій інфекційній лікарні з 200 ліжок з підведеним киснем, для лікування пацієнтів з COVID-19, зайнято 198. У відділені інтенсивної терапії перебувають 9 хворих (100%).

Всього у Хмельницькій області хворих з підозрою та підтвердженим діагнозом на COVID-19 приймають 18 медичних закладів. Вони заповнені на 62,7 відсотків.

Також дві лікарні області заповнені на понад 80%: Кам'янець-Подільська ЦРЛ - 81% та Полонська ЦРЛ - 88%.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

Коментар

Блоги

Богдан Рабешко

Задовбали! Переворот...

Михайло Цимбалюк

Країна без розвідників

Мирослав Дністрянський

Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: