• Головна
  • Новини
  • Корупційні збитки на Укрзалізниці оцінили у 8 млрд – тимчасова слідча комісія

16.07.2021, 20:05

Корупційні збитки на Укрзалізниці оцінили у 8 млрд – тимчасова слідча комісія

Збитки "Укрзалізниці" від корупції на закупівлях детективи Національного антикорупційного бюро оцінили у 8 млрд грн за 2020 рік – це 1 млн грн у годину.

Про це у Facebook повідомила Юлія Гришина, очільниця тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, створеної для перевірки й оцінки стану "Укрзалізниці", пише ЕП.

"Після того, як ми почули один одного, НАБУ провело значну аналітичну роботу по закупівлях "Укрзалізниці". ... Збитки "Укрзалізниці" від корупції на закупівлях детективи оцінили у 8 млрд грн. І це лише за останній рік", – написала вона. Депутатка зазначила, що 8 млрд грн на рік – це 21 млн грн в день або майже 1 млн грн в годину.  

За її словами, члени ТСК фокусуються на поточних злочинах: "Завдання правоохоронців присікти не злочин, а запобігти повтору схем. Вони одні й ті самі впродовж багатьох років".

Тимчасова слідча комісія закликала Кабмін звільнити усіх членів правління Укрзалізниці разом із виконуючим обов’язки голови правління Іваном Юриком та розпочати пошук нових членів наглядової ради.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

Коментар

Блоги

Богдан Рабешко

Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

Михайло Цимбалюк

Незалежність починається у серці кожного з нас!

Василь Чорний

Карпатські села зблизька. Частина 3

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: