Скандальний ексчемпіон UFC Конор МакГрегор підтвердив намір стати головним хедлайнером турніру UFC, який запланований на території Білого дому у липні 2026 року.
За словами МакГрегора, його умови участі у заході досить специфічні: він вимагає гонорар у розмірі 100 мільйонів доларів, а також 100 «золотих віз» США для себе та членів своєї родини. Спортсмен підкреслив, що ці вимоги є ключовими для його згоди брати участь у бою.
Бій у Білому домі стане рідкісним заходом для UFC, адже такі турніри зазвичай проводяться на спортивних аренах або великих стадіонах. Організатори наразі не повідомляють, хто саме складе конкуренцію МакГрегору, а також не розкривають деталі формату турніру та кількість запланованих поєдинків.
Конор МакГрегор відомий не лише своїми спортивними досягненнями, але й скандальними заявами та медійними проєктами поза октагоном. Його участь у турнірі на території адміністрації президента США вже викликала неабиякий резонанс у спортивних та політичних колах, адже такі події є надзвичайно рідкісними і привертають увагу не лише фанатів змішаних єдиноборств, але й широкої громадськості.
Якщо умови МакГрегора буде прийнято, цей бій може стати однією з найбільш обговорюваних спортивних подій року та рекордним заходом за гонорарним фондом для одного спортсмена в історії UFC.
За темою
- Віктор Циганков повідомив «Жирону» про бажання залишити клуб
12.06.2026, 13:14
- 16-річний український гравець підписав новий контракт із Барселоною
11.06.2026, 17:31
- У Львові лікарі врятували маму і передчасно народженого сина після тяжкої прееклампсії
11.06.2026, 11:57
- Захисник збірної України Євген Чеберко перейшов у ФК «Лос-Анджелес»
10.06.2026, 17:39
- Кабаєл знову викликав Усика на бій, опублікувавши відео з конем
08.06.2026, 18:15
Обговорення
Спорт
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні