14.06.2021, 11:22

Китай засудив підсумкову заяву G7

Китайські дипломати закликали не втручатися у внутрішні справи країни і засудили згадки Синьцзяна, Гонконгу і Тайваню в комюніке G7.

Посольство Китаю у Великобританії засудило заяву лідерів країн G7 з обвинуваченням Пекіна, повідомляє Кореспондент із посиланням на Reuters.

У заяві лідери Групи семи закликали Китай дотримуватися прав людини, особливо в мусульманському регіоні Синьцзян, і відзначили автономію Гонконгу.

Посольство КНР висловило категоричний осуд згадки Синьцзяна, Гонконгу і Тайваню. Там заявили про "зловмисні наміри деяких країн, таких як Сполучені Штати".

Китайські дипломати зазначили, що міжнародне співтовариство потребує єдності і співпраці всіх країн, а не політики, яка "сіє розбрат".

"Не можна втручатися у внутрішні справи Китаю, не можна робити наклеп на репутацію Китаю і не можна порушувати інтереси Китаю. Ми будемо рішуче захищати наш національний суверенітет, безпеку та інтереси розвитку і краще боротися з усіма видами несправедливості і посягань, нав'язуваних Китаю", - йдеться в заяві посольства.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: